بهترین جراح بینی در تهران این همیشه جزء سوالات متداولی است که افراد متقاضی برای جراحی بینی می پرسند تا با مراجعه به او بتوانند بهترین نتیجه را از جراحی زیبایی بینی به دست آورند.

جراحی زیبایی بینی از آنجا که یک عمل اورژانسی محسوب نمی شود پس فرد زمان کافی برای انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران را دارد.انتخاب جراح بینی حائز اهمیت می باشد چرا که اگر فرد جراح بینی خود را به درستی انتخاب نکند ممکن است از نتیجه جراحی بینی رضایت نداشته یا دچار مشکلاتی شود که در این صورت باید تا یک سال برای انجام جراحی بینی ترمیمی صبر کند.

انتخاب بهترین جراح بینی در تهران

 • برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران بهتر است از دوستان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
 • پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین جراح بینی بروید.
 • در جلسه مشاوره درباره انتظارات خود صحبت کنید تا جراح بینی بتواند به درستی شما را راهنمایی کند.
 • حتما نمونه کارهای جراح بینی مورد نظر را مشاهده کنید.
 • برای مشاهده نمونه کارهای دکتر علی باقری حق می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.

 

بهترین جراح بینی در تهران

 

ویژگی های جراح بینی

 • یک جراح بینی باید صبور و با حوصله باشد و زمان کافی را برای معاینه و مشاوره بیمار بگذارد.
 • صرفا به فکر منافع خود نباشد و سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد.
 • در صورتی که بیمار انتظار نامعقولی از نتیجه جراحی بینی داشت سعی در متقاعد کردن او کند و در صورتی که بیمار متقاعد نشد از جراحی او اجتناب نماید.
 • یک جراح بینی باید بتواند بینی را بعد از جراحی زیبایی بینی تجسم کند و بهترین مدل بینی را به بیمار پیشنهاد دهد.
 • درباره جراحی بینی اطلاعات لازم را به بیمار توضیح دهد.
 • جراح بینی باید سعی کند اعتماد بیمار را جلب کند، چرا که اعتماد به جراح بینی رابطه مستقیم با رضایت بیمار از نتیجه جراحی بینی دارد.

 

 

انواع بینی

بینی ها با توجه به ویژگی های ساختاری شان به دو دسته زیر تقسیم می شوند:

 1. بینی استخوانی : این نوع از بینی از پوست مرغوب و نازکی تشکیل شده است که میزان منافذ چربی در آن بسیار کم می باشد، همچنین میزان بافت چربی زیرپوستی آن کم و ضخامت استخوان ها و غضروف هایش زیاد است.
 2. بینی گوشتی : پوست این نوع بینی نه تنها دارای منافذ چربی زیاد است که میزان بافت های چربی زیر پوستی آن نیز زیاد بوده و استحکام استخوان های سازنده اش کم می باشد.

 

بهترین جراح بینی در تهران

 

نتیجه جراحی بینی

بینی ها بعد از جراحی و با توجه به فاکتورهایی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم نمود به دو فرم زیر شکل داده می شوند.

 • بینی طبیعی : با جراحی بینی طبیعی اشکالاتی که ظاهر بینی را تحت تاثیر قرار داده و منجر به کاهش اعتماد به نفس افراد شده اند به گونه ای برطرف خواهند شد که دیگران متوجه انجام عمل زیبایی از جانب آن ها نخواهند شد.

از جمله ویژگی های بارز بینی های طبیعی می توان به عدم وجود قوس بر روی پل آن ها، سربالا نشدن زیاد بینی و عدم کاهش سایز بینی به مقدار زیاد اشاره نمود.

 • بینی فانتزی : با جراحی بینی فانتزی که به آن جراحی بینی عروسکی نیز گفته می شود نه تنها سایز بینی به مقدار زیادی کوچک شده که بر روی پل بینی قوس ایجاد شده و نوک آن به میزان تقریباً زیادی سربالا می شود.

لازم به ذکر است که دکتر علی باقری حق به دلیل اصرار به طبیعی بودن ظاهر افراد و عدم علاقه به ایجاد تغییرات افراطی و غیرطبیعی در صورت آن ها از جراحی بینی فانتزی برای بیماران امتناع نموده و تمام سعی خود را می کند که ایرادات بینی را به طبیعی ترین شکل ممکن برطرف کند.

 

بهترین جراح بینی در تهران

 

واقعیات جراحی بینی و انتظارات بیماران

برخی از افراد به این باور اشتباه دچار هستند که با انتخاب بهترین جراح بینی در تهران یا شهری که در آن سکونت دارند همه انتظاراتی که از جراحی بینی دارند محقق خواهد شد در صورتیکه چنین نبوده، نوع بینی و ویژگی های آن موجب ایجاد برخی محدودیت ها در جراحی و فرم دهی بینی می شود که همین امر امکان تحقق همه توقعات افراد را از جراح بینی می گیرد.

به همین دلیل افراد باید قبل از جراحی بینی در رابطه با انواع بینی تحقیق کرده و نوع بینی خود را بشناسند و بدانند که:

بینی های گوشتی را نمی توان به فرم فانتزی جراحی کرد:

برای اینکه بتوان بینی افراد را به فرم عروسکی عمل کرد لازم است بینی استخوان های محکمی داشته باشد تا بتوان آن ها را صیقل داده و به روی این استخوان ها و غضروف ها قوس ایجاد کرد و همچنین پوست نازکی داشته باشند تا این تغییرات را بتوان به راحتی مشاهده کرد.

بینی های گوشتی نه استخوان های محکمی داشته و نه پوست نازکی دارند و به همین دلیل حتی در صورت انتخاب بهترین جراح بینی در تهران نیز نمی توان آن ها را به فرم فانتزی جراحی کرد و این ربطی به میزان مهارت جراح ندارد.

 

 

در صورت زیاد بودن ایرادات بینی، امکان برطرف کردن آن ها با یک مرتبه جراحی وجود ندارد:

اشکالات بینی برخی از بیماران به حدی زیاد بوده و میزان پیچیدگی بینی آن ها به قدری زیاد است که جراح بینی هر چقدر ماهر، متخصص و با تجربه هم که باشد قادر به رفع آن ها با یک مرتبه جراحی نبوده و برطرف کردن کامل آن ها نیاز به جراحی بینی ثانویه دارد.

امکان جراحی بینی شبیه به یک عکس وجود ندارد:

برخی بدون در نظر گرفتن حساس بودن این عضو گمان می کنند که جراحی بینی شبیه به خیاطی یا مجسمه سازی است که مدلی را به جراح بینی نشان داده و عیناً شبیه به آن را تحویل بگیرند.

باید گفت که بینی در افراد مختلف ویژگی های متفاوت داشته و به همین دلیل نمی توان بینی دو فرد را شبیه به یکدیگر جراحی کرد.

 

بهترین جراح بینی در تهران

 

مراقبت های بعد از جراحی بینی

برای اینکه بهترین نتایج از جراحی بینی حاصل شود انتخاب بهترین جراح بینی در تهران به تنهایی کافی نبوده و فرد باید دستوالعمل هایی را نیز بعد از این جراحی زیبایی انجام داده و رعایت کند که تعدادی از آن ها را در ادامه آورده ایم:

 1. به دلیل تغییرات صورت گرفته در غضروف ها و برش های ایجاد شده در سطح پوست، بینی دچار کمی تورم و کبودی می شود.
 2. به منظور سریع تر کاهش یافتن ورم بینی به صورت طاقباز و به پشت بخوابید و زیر سرتان چند بالشت بگذارید.
 3. عمل جویدن موجب ایجاد فشار به فک بالا شده و این فشار در نهایت به بینی منتقل و تورم موجود در آن تشدید می شود لذا از خوردن غذاهای جویدنی و سفت بپرهیزید.
 4. سدیم موجود در نمک ورم بینی را بیشتر می کند بنابراین از خوردن غذاهای پرادویه و پرنمک خودداری کنید.
 5. به طور مرتب از چسب بینی استفاده نمایید.
 6. از انداختن سر به سمت پایین بپرهیزید.
 7. آبمیوه های طبیعی، میوه و سبزیجات تازه بخورید.

در صورت تمایل برای آگاهی کامل از نکات موثر در بهتر بودن نتیجه عمل زیبایی بینی می توانید به مقاله مراقبت های بعد از جراحی بینی موجود در وب سایت دکتر علی باقری حق مراجعه کنید.

 

بهترین جراح بینی در تهران

 

هزیمه جراحی بینی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه بیمارستان و پرسنل آن ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه آزمایشات و غیره تعیین می شود.

به این نکته توجه داشته باشید که بخاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکرده و حتما پیش از سپردن بینی خود به تیغ جراحی درباره جراح بینی تحقیق کنید.

درباره drbagherihagh

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonمشاوره رایگان