بهترین جراح بینی کیست و چه ویژگی هایی دارد ؟ بهترین جراح بینی طبیعی چه کسی می باشد و غیره جزء سوالات متداولی است که افراد پیش از اقدام به جراحی در ذهن شان ایجاد می شود. در پاسخ به این افراد باید بگوییم از آنجا که جراحی بینی یک عمل اورژانسی محسوب نمی شود پس زمان کافی برای انتخاب بهترین دکتر بینی را دارند. برای انتخاب بهترین دکتر جراح بینی در تهران ادامه مقاله دکتر علی باقری حق ، بهترین جراح و متخصص گوش و حلق و بینی را مطالعه کنید.

 

بهترین دکتر جراح بینی در تهران - دکتر علی باقری حق

 

انتخاب بهترین جراح بینی در تهران

 • برای انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل به عنوان مثال بهترین جراح بینی گوشتی در تهران را جستجو کنید.
 • پس از تهیه اسامی بهترین دکتر جراح بینی در تهران درباره آن ها تحقیق کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن بروید.
 • در جلسه مشاوره تمامی انتظارات خود را از انجام عمل جراحی زیبایی بینی به بهترین دکتر بینی بگویید تا به درستی شما را راهنمایی کند.
 • برای اطمینان بیشتر از انتخاب خود نمونه کارهای جراح بینی مورد نظر را مشاهده کنید ، برای مشاهده نمونه کارهای دکتر علی باقری حق می توانید به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید.
 • با بیمارانی که در مطب حضور دارند صحبت کرده و میزان رضایت آن ها را بسنجید.

ویژگی های بهترین جراح بینی در تهران

 • بهترین دکتر جراح بینی در تهران باید صبور باشد و با دقت به تمامی صحبت های بیمار گوش کند.
 • جراح بینی تمامی نکات مربوط به جراحی زیبایی بینی را به بیمار توضیح دهد.
 • صرفا به فکر منافع خود نباشد و سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد.
 • یک دکتر زیبایی بینی خوب باید به قواعد ریاضی آگاه باشد.
 • در صورتی که بیمار انتظار نامعقولی از انجام عمل جراحی بینی داشت او را متقاعد کند و در صورتی که متقاعد نشد از جراحی او اجتناب نماید.
 • دید زیبایی شناختی داشته باشد و بتواند بهترین مدل بینی را با توجه به آناتومی چهره فرد به او پیشنهاد دهد.

 

 

جراحی بینی توسط بهترین دکتر جراح بینی در تهران چگونه انجام می شود ؟

بهترین دکتر جراح زیبایی بینی در تهران برای جراحی کردن بینی افراد ، از دو روش جراحی بینی باز و بسته استفاده می کند که در ادامه توضیحات بیشتری در این رابطه خدمت تان ارائه کرده ایم. برای انجام هر دو روش لازم است تا ابتدا بیمار بیهوش شود ؛ سپس پزشک با بکارگیری ابزار مخصوص اقدام به ایجاد چندیدن برش در بینی می نماید که در واقع محل ایجاد این برش هاست که موجب تمایز این دو روش از هم می شود. در جراحی بینی بسته چند برش در داخل بینی ایجاد می گردد ، بدین ترتیب پوست از ساختمان بینی جدا شده و جراح را قادر به اعمال تغییرات می نماید. در جراحی بینی بسته علاوه بر برش های داخلی ، یک برش بسیار کوچک نیز در ناحیه کلوملا یعنی همان قسمتی که دو حفره بینی را بهم متصل می نماید ایجاد می شود. در هر دو روش ، پوست به کمک ابزار به خصوصی بالا نگه داشته می شود ، سپس پزشک مشکلات موجود در ساختار بینی را رفع ، بینی را فرم دهی کرده و نهایتاً پوست را به جای خود باز گردانده و آن را با بخیه فیکس می نماید. لازم به ذکر است که ایجاد برش در کناره های بینی به اینکه بینی به چه روشی انجام می شود ارتباطی ندارد ، در صورتی که حفره های بینی نیاز به اصلاح داشته باشند در کناره های بینی برش ایجاد می شود.

دکتر علی باقری حق از کدام روش برای جراحی بینی استفاده می کند ؟

در روش جراحی بینی باز ، پزشک اشراف بیشتر و بهتری بر ساختمان بینی دارد. بدین معنی که به خوبی می تواند مشکلات بینی را مشاهده کند و همچنین دست او برای رفع این مشکلات بازتر است از همین رو دکتر علی باقری حق ، بهترین دکتر جراح بینی در تهران ، از این روش برای جراحی بینی افراد استفاده می کند. ایشان همچنین به روش بسته نیز مسلط هستند و از این روش برای برخی ترمیم های جزئی استفاده می کنند.

هزینه جراحی بینی توسط بهترین دکتر جراح بینی در تهران چقدر می باشد ؟

هزینه جراحی بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی تهران ، هزینه های بیمارستان و داروها ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه آزمایشات و غیره تعیین می شود. به این نکته مهم توجه کنید که صرفا به خاطر هزینه کمتر به هر جراح زیبایی بینی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید.

درباره drbagherihagh2

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
مشاوره رایگان