عمل کردن بینی

افرادی که قصد عمل کردن بینی خود را دارند بهتر است برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جراحی زیبایی بینی این مقاله را مطالعه کنند.

عمل جراحی بینی بر روی دو نوع بینی گوشتی و استخوانی انجام می شود.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و استخوان محکم باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی استخوانی می توانند مدل بینی طبیعی و فانتزی و غیره را انتخاب کنند و بهترین نتیجه را از انجام آن به دست آورند.

اما بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و اسکلت ضعیف باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی گوشتی معمولا بهترین جراح بینی به بیمار توصیه می کند برای به دست آوردن نتیجه ایده آل مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند.

انواع روش های جراحی زیبایی بینی

در عمل کردن بینی ، بهترین جراح بینی با توجه به مهارت و تجربه خود یکی از روش های جراحی بینی باز یا جراحی بینی بسته را انتخاب می کند.

در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود، میزان تورم و کبودی ناشی از این روش کمتر بوده و مدت زمان جراحی حدود ۱۵ دقیقه کمتر می باشد.

اما در جراحی بینی به روش باز ، جراح بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می شود و پس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال می کند.

 

عمل کردن بینی

 

کوچک کردن بینی با لیزر

باید بگوییم که تنها راه کوچک کردن بینی با جراحی می باشد، درباره تبلیغات گشترده ای که در خصوص کوچک کردن بینی با لیزر می شود باید بگوییم که هنوز آنقدر علم پیشرفت نکرده است که بتوان با لیزر تغییراتی در اسکلت بینی ایجاد کرد و لیزر تنها باعث صاف و شفاف شدن پوست بینی می شود.

عوارض جراحی بینی

بسیار از افراد بیش از اقدام به جراحی زیبایی بینی درباره عوارض آن سوالاتی می پرسند که باید بگوییم در صورتی که به بهترین جراح بینی مراجعه کنید و مراقبت های قبل و بعد از آن را رعایت کنید دچار عارضه ای نخواهید شد.

هزینه عمل کردن بینی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی کردن بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه های بیمارستان ، هزینه داروها و آزمایشات ، هزینه متخصص بیهوشی و غیره تعیین می شود.

به این نکته مهم توجه کنید که صرفا به خاطر هزینه به هر جراح بینی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید.

دکتر علی باقری حق
جراح و متخصص گوش و حلق و بینی
فلوشیپ جراحی سر و گردن

( جراحی بینی – جراح بینی – جراحی گوش )

درباره drbagherihagh

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 17 − چهار =

مشاوره رایگان