سوالات متداول جراحی بینی

افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند سوالاتی در ذهن شان ایجاد می شود که در این مقاله می خواهیم به سوالات متداول جراحی بینی بپردازیم تا افراد با مطالعه آن سوالات شان برطرف شود.

سوالات متداول جراحی بینی به شرح ذیل می باشد:

سوال : مشخصات بینی گوشتی چیست؟

پاسخ : بینی گوشتی به بینی گفته می شود که پوست ضخیم و اسکلت ضعیف داشته باشد، این نوع بینی همچنین نوک گرد داشته و غدد چربی در اطراف آن زیاد می باشد.

سوال : مشخصات بینی استخوانی چیست؟

پاسخ : بینی استخوانی به بینی گفته می شود که پوست نازک و اسکلت محکم داشته باشد.

سوال : عمل بینی درد داره؟

پاسخ : جراحی بینی تحت بیهوشی عمومی انجام می شود به همین علت در حین جراحی بینی بیمار احساس درد نمی کند و بعد از آن نیز ممکن است بیمار کمی احساس درد داشته باشد که امری طبیعی بوده و با مشورت جراح بینی می تواند از مسکن استفاده کند.

سوال : آیا افراد سیگاری نیز می توانند جراحی بینی انجام دهند؟

پاسخ : باید بگوییم افراد سیگاری نیز می توانند اقدام به جراحی زیبایی بینی کنند اما باید به مدت دو هفته قبل از جراحی بینی مصرف دخانیات را کنار بگذارد تا دیواره عروق خونی او مشابه دیواره عروق خونی افراد غیر سیگاری شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این موضوع می توانید به مقاله جامعی که تهیه شده و در وب سایت موجود است مراجعه کنید.

 

 

سوالات متداول جراحی بینی

سوال : سن مناسب جراحی بینی چند سال است؟

پاسخ : سن قانونی فرد ۱۸ سال می باشد و افراد پس از این سن می توانند اقدام به جراحی بینی کنند، اما به طور علمی دخترها از سن ۱۴ سالگی و پسرها از سن ۱۶ سالگی با اجازه والدین خود می توانند اقدام به جراحی بینی کنند.

همین طور باید بگوییم حداکثر سن در جراحی زیبایی بینی ۶۰ سال می باشد.

سوال : مراقبت های بعد از جراحی بینی چیست؟

پاسخ : مراقبت های بعد از جراحی بینی تاثیر بسزایی در نتیجه جراحی زیبایی بینی دارد، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله جامعی که درباره این موضوع تهیه شده و در سایت موجود است مراجعه کنید.

سوال : عوارض جراحی بینی چیست؟

پاسخ : در صورتی که برای انجام جراحی زیبایی بینی به بهترین جراح بینی مراجعه کنید و مراقبت های قبل و بعد از جراحی بینی را رعایت نمایید دچار عارضه ای نخواهید شد.

سوال : هزینه عمل بینی چقدر است؟

پاسخ : هزینه عمل جراحی بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه داروها و آزمایشات و غیره تعیین می شود.

 

 

دکتر علی باقری حق

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی فلوشیپ جراحی سر و گردن

( جراحی بینی – جراح بینی – جراحی گوش )

درباره drbagherihagh2

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
مشاوره رایگان