جراح بینی خوب

آقایان و بانوانی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی دارند معمولا به دنبال یک جراح بینی خوب هستند تا با مراجعه به او بهترین نتیجه از رینوپلاستی را به دست آورند. یکی از مسائلی که افراد متقاضی برای جراحی زیبایی بینی با آن مواجه هستند انتخاب جراح بینی می باشد و به عنوان مثال سوالات ذیل در ذهن شان ایجاد می شود:

بهترین جراح بینی در تهران کیست ؟

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران چه کسی می باشد؟

یک جراح بینی خوب در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

چگونه یک جراح بینی خوب در تهران با قیمت مناسب انتخاب کنیم؟

 

جراح بینی خوب

 

انتخاب جراح بینی :

 • برای جراحی زیبایی بینی به این نکته توجه کنید که به جراح بینی مراجعه کنید که در نزدیکی محل سکونت شما باشد تا بتوانید جلسات معاینه را به موقع بروید و در صورت بروز مشکل به راحتی به جراح بینی دسترسی داشته باشید.
 • برای انتخاب جراح بینی می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل جستجو نمایید.
 • برای مشاوره و بیان انتظارات خود از جراحی بینی به مطب جراح بینی رفته و با او صحبت کنید، تا او بتواند به خوبی شما را راهنمایی نماید.
 • درباره میزان تحصیلات و سوابق کاری جراح بینی تحقیق کنید.
 • میزان رضایت بیماران او را بسنجید.
 • جراح بینی را انتخاب کنید که با او احساس راحتی داشته باشید و بتوانید تمامی مشکلات و سوالات خود را از او بپرسید.
 • باری اطمینان از انتخاب خود نمونه کارهای جراح بینی را مشاهده کنید.

معیارهای انتخاب یک جراح بینی خوب به شرح ذیل می باشد:

 • یک جراح بینی خوب و با تجربه باید رفتار خوبی با بیمار داشته باشد و تمامی نکات لازم در خصوص جراحی بینی را به بیمار بگوید.
 • به اصول و قواعد ریاضی مسلط بوده و بتواند بینی را بعد از جراحی زیبایی بینی تجسم کرده و بهترین مدل را به بیمار پیشنهاد دهد.
 • توانایی جلب اعتماد بیمار را داشته باشد و رضایت آن ها را جلب کند.
 • در صورتی که بیمار خواسته های نامعقولی از جراح بینی داشت، بهترین جراح بینی باید سعی در متقاعد کردن او کند و در صوریت که بیمار متقاعد نشد از جراحی بینی او اجتناب کند.
 • جراح بینی باید سلامت بیمار را اولویت کار خود قرار دهد و رفا به فکر منافع شخصی خود نباشد.

 

جراح بینی خوب

 

جراحی زیبایی بینی

پس از اینکه جراح بینی خود را انتخاب کردید حال بهتر است اطلاعاتی درباره جراحی بینی به دست آوردید.

جراحی زیبایی بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی می باشد که بر روی دو نوع بینی گوشتی و استخوانی انجام می شود.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که پوست نازک و اسکلت محکم داشته باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند می توانند مدل بینی فانتزی ، عروسکی و غیره را انتخاب کنند و بهترین نتیجه را از جراحی بینی استخوانی به دست آورند.

اما بینی گوشتی به بینی گفته می شود که پوست ضخیم و اسکلت ضعیف داشته باشد، همچنین این نوع بینی دارای غدد چربی فراوانی در اطراف سوراخ های بینی می باشد، معمولا جراحان بینی به کسانی که دارای این نوع بینی هستند توصیه می کنند مدل بینی طبیعی را در جراحی بینی گوشتی انتخاب کنند تا نتیجه ایده آلی به دست آورند.

 

 

 

انواع روش های جراحی بینی

برای انجام جراحی زیبایی بینی معمولا جراحان بینی یکی از روش های جراحی بینی باز یا بسته را با توجه به مهارت خود انتخاب می کنند.

در جراحی بینی به روش باز ، جراح بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند و پس از جدا نمودن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز بر روی بینی را اعمال می کند.

اما در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش های در داخل بینی زده می شود.

 

جراح بینی خوب

 

کوچک کردن بینی بدون جراحی

امروزه تبلیغات گسترده ای در خصوص کوچک کردن بینی بدون جراحی و با لیزر می شود که باید بگوییم تنها راه رفع ایرادات بینی جراحی زیبایی بینی می باشد و هنوز علم پزشکی در زمینه لیزر آنقدر پیشرفت نکرده است که بتوان با لیزر تغییراتی را در اسکلت بینی ایجاد کرد و لیزر تنها باعث صاف و شفاف شدن پوست می شود.

هزینه جراحی بینی چقدر می باشد؟

به این نکته توجه کنید که بخاطر هزینه کمتر به هر جراح بینی مراجعه نکرده و پیش از مراجعه درباره او تحقیق کنید، هزینه جراحی بینی با توجه به دستمزد جراح بینی ، نوع بینی و میزان تغییرات مورد نیاز ، هزینه بیمارستان و پرسنل آن و غیره تعیین می شود.

 

درباره drbagherihagh

ثبت نام
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد درون خطی
دیدن همه سوالات
Call Now Buttonمشاوره رایگان