جراحی کردن بینی

برخی از افراد به دلیل ایراداتی که در بینی شان وجود دارد اقدام به جراحی کردن بینی می کنند این افراد باید به این نکته پیش از جراحی زیبایی بینی توجه داشته باشند که به هر جراح بینی مراجعه نکرده و درباره او تحقیق کنند.

برای انتخاب بهترین جراح بینی تهران می توانید به مقالات مرتبطی که در این خصوص تهیه شده است مراجعه کنید.

انواع بینی

جراحان بینی برای آنکه افراد متقاضی جهت جراحی نتیجه مطلوبی را از جراحی کردن بینی به دست آورند آن را به دو گروه بینی استخوانی و بینی گوشتی تقسیم نموده اند.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و اسکلت و غضروف محکم باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی استخوانی می توانند مدل بینی فانتزی ، طبیعی و غیره را انتخاب کنند وبهترین نتیجه را به دست آورند.

اما بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و اسکلت ضعیف باشد، همچنین این نوع بینی دارای غدد چربی فراوان در اطراف سوراخ های بینی می باشد، کسانی که دارای این نوع بینی هستند در عمل جراحی بینی گوشتی بهتر است مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند تا نتیجه ایده آلی را به دست آورند.

 

جراحی کردن بینی

 

انواع روش جراحی کردن بینی به شرح ذیل می باشد:

جراحان بینی برای عمل جراحی زیبایی بینی از دو روش جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته استفاده می کنند.

در جراحی بینی باز ، جراح بینی برای اعمال تغییرات بر روی بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می نماید، در این روش عمل جراحی بینی ، جراح بینی دید بهتری بر روی بینی داشته و احتمال بروز غیر قرینگی بسیار کم می باشد.

اما در جراحی بینی بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود.

عوارض جراحی بینی

بسیاری از افراد که برای جراحی کردن بینی مراجعه می کنند در جلسه مشاوره درباره عوارض جراحی بینی می پرسند باید به آن ها بگوییم در صورتی که به بهترین جراح بینی مراجعه کنند و مراقبت های قبل و بعد از آن را به طور کامل رعایت نماید دچار عارضه ای نخواهند شد.

جراحی بینی قیمت

قیمت جراحی بینی با توجه به دستمزد با توجه به دستمزد جراح بینی ، هزینه بیمارستان یا مطب ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه پرسنل بیمارستان ، هزینه آزمایشات و داروها و غیره تعیین می شود.

 

دکتر علی باقری حق
جراح و متخصص گوش و حلق و بینی
فلوشیپ جراحی سر و گردن

( جراحی بینی – جراح بینی – جراحی گوش )

درباره drbagherihagh

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • شانزده − پنج =

مشاوره رایگان