جراحی زیبایی بینی در تهران

افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی در تهران را دارند بهتر است به بهترین جراح بینی تهران مراجعه کنند تا بتوانند نتیجه مطلوب و ایده آلی را کسب کنند.

از آن جا که جراحی زیبایی بینی یک جراحی بینی اورژانسی محسوب نمی شود فرد زمان کافی را برای انتخاب بهترین جراح بینی در تهران دارد.

بهترین جراح بینی در تهران کیست ؟

  • برای انتخاب یک جراح بینی خوب برای جراحی زیبایی بینی در تهران می توانید از دوستان و آشنایان پرس و جو کرده یا در گوگل جستجو کنید.
  • به این نکته توجه داشته باشید که قیمت جراحی بینی در تهران را ملاک انتخاب جراح بینی قرار ندهید و ابتدا درباره او تحقیق کنید.
  • در صورتی که بینی گوشتی دارید به بهترین جراح بینی گوشتی در تهران مراجعه کنید و برای اطمینان از انتخاب خود نمونه کارهای جراحی بینی گوشتی او را مشاهده کنید.
  • برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جراح بینی می توانید به مقالات مربوط به آن مراجعه کنید.

 

جراحی زیبایی بینی در تهران

 

جراحی زیبایی بینی

جراحی زیبایی بینی یکی از پرطرفدارین جراحی های زیبایی می باشد که بر روی دو نوع بینی گوشتی و بینی استخوانی انجام می شود.

بینی گوشتی به بینی گفته می شود که دارای پوست ضخیم و اسکلت ضعیف باشد، این نوع بینی همچنین دارای نوک گرد بوده و در اطراف سوراخ های بینی دارای غدد چربی فراوان می باشد به گونه ای که با فشار دو انگشت از آن چربی خارج می شود.

کسانی که دارای بینی گوشتی هستند در جراحی بینی گوشتی به آن ها توصیه می شود برای به دست آوردن نتیجه ایده آل مدل بینی طبیعی را انتخاب کنند.

بینی استخوانی به بینی گفته می شود که دارای پوست نازک و استخوان محکم باشد، این نوع بینی به دلیل پوست نازکی که دارد ایرادات بینی را بیشتر نشان می دهد.

کسانی که دارای این نوع بینی هستند در جراحی بینی استخوانی می توانند مدل بینی فانتزی ، طبیعی و غیره را انتخاب کنند و نتیجه خوبی به دست آورند.

عوارض جراحی بینی چیست؟

در صورتی که فرد برای جراحی زیبایی بینی به یک جراح بینی خوب در تهران مراجعه کند و مراقبت های قبل و بعد از آن را به طور کامل رعایت کند دچار هیچ عارضه ای نخواهد شد و بهترین نتیجه را به دست خواهد آورد.

تنها عوارض جراحی بینی که موقتی می باشد و پس از مدتی رفع می شود، می توان به گرفتگی بینی ، آبریزش بینی ، تورم و کبودی اشاره کرد.

 

 

دکتر علی باقری حق
جراح و متخصص گوش و حلق و بینی
فلوشیپ جراحی سر و گردن

( جراحی بینی – جراح بینی – جراحی گوش )

درباره drbagherihagh

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 18 − هفده =

مشاوره رایگان