جراحی بینی طبیعی

جراحی بینی متقاضی زیادی پیدا کرده است و در این بین رایج ترین جراحی های بینی ، جراحی بینی طبیعی و جراحی بینی فانتزی می باشند.

عمل بینی به صورت طبیعی

در بینی طبیعی به راحتی و در نگاه اول نمی توان تشخیص داد که بینی جراحی شده است .

در واقع در جراحی بینی طبیعی ، بینی به گونه ای جراحی می شود که استاندارهای زیبایی را داشته باشد ولی مشخص نباشد که بینی جراحی شده است.

در این بین افرادی که تمایل دارند مشخص باشد بینی آن ها جراحی شده می توانند جراحی بینی فانتزی یا نیمه فانتزی انجام دهند.

بارزترین مشخصات جراحی بینی عروسکی یا فانتزی قوس روی بینی ، کوچک شدن بینی و پره های بینی است که با توجه به ساختار صورت افراد به طور معمول برای بانوان انجام می شود.

جراحی بینی طبیعی

عمل بینی نیمه فانتزی مشخصات بینی فانتزی را به طور کامل ندارد ، در واقع بینی نیمه فانتزی حالتی بین بینی فانتزی و بینی طبیعی است.

عمل بینی طبیعی برای بینی های گوشتی مناسب تر است ، در بینی های گوشتی حجم پوست بینی به نسبت استخوان بینی بیشتر است.

به همین دلیل برای بینی های گوشتی ، جراحی بینی طبیعی توصیه می شود زیرا بعد از تغییراتی که باید برروی استخوان و غضروف بینی اعمال شود پوست بر روی اسکلت بینی گذاشته می شود و ضخامت پوست مانع از نشان دادن ظرافت های اسکلت بینی می شود.

عمل بینی طبیعی مردانه

عمل بینی به صورت طبیعی بیشتر در بین مردان رایج است و اکثریت بانوان به بینی فانتزی علاقه دارند.

آقایان به علت اینکه چهره استخوانی تر دارند و می خواهند جذبه صورت شان حفظ شود به بینی های طبیعی بیشترعلاقه نشان می دهند و تمایل دارند فقط مشکلات بینی رفع شود .

در جراحی بینی بسیار مهم است که فرم بینی با دیگر اجزای صورت هماهنگ و متناسب باشد.

انتخاب یک جراح بینی خوب که با معیارهای زیبایی آشنا باشد می تواند به بیمار کمک کند که با توجه به ساختار صورت ، بینی بهترین فرم را بعد از جراحی بینی داشته باشد.

برای مشاهده بینی های جراحی شده توسط دکتر علی باقری حق ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی ، به صفحه اینستاگرام و گالری تصاویر و گالری ویدئو در سایت ایشان مراجعه فرمایید.

دکتر علی باقری حق
جراح و متخصص گوش و حلق و بینی
فلوشیپ جراحی سر و گردن

درباره drbagheriadmin

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 15 − شش =