جدیدترین روش جراحی بینی

امروزه شاهد تبلیغات گسترده ای در خصوص جدیدترین روش جراحی بینی هستیم به همین علت می خواهیم در این مقاله به آن بپردازیم و درباره روش های جراحی بینی توضیحاتی را مطرح کنید.

روش های جراحی بینی

در جراحی زیبایی بینی ، بهترین جراح بینی در تهران با توجه به مهارت و تجربه خود یکی از روش های جراحی بینی باز یا جراحی بینی بسته را انتخاب کرده و تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال می کند.

در جراحی بینی به روش باز یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می شود و پس از جدا کردن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز را بر روی آن اعمال می نماید.

به این نکته توجه  داشته باشید که در جراحی بینی به روش باز ، جراح بینی دید مستقیم بر روی بینی داشته و احتمال بروز غیر قرینگی بسیار کم می باشد.

اما در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی می باشد.

میزان تورم و کبودی در این روش کمتر از جراحی بینی باز بوده و مدت زمان جراحی آن حدود ۱۵ دقیقه کمتر از جراحی بینی به روش باز می باشد.

 

 

جدیدترین روش جراحی بینی

 

روش جدید عمل بینی  به شرح ذیل می باشد:

  • جراحی بینی با قالب کنترلی

جراحی بینی با قالب کنترلی یکی از روش های نوین در جراحی بینی می باشد که در آن ابتدا چهره بیمار با یک اسکنر پیشرفته سه بعدی با بالاترین کیفیت اسکن می شود.

پس از آن در جلسه مشاوره جراح بینی ، بهترین مدل بینی را به او پیشنهاد می شود و بیمار نیز نظرات و انتظارات خود را بیان می کند و در نهایت بهترین مدل بینی توسط بیمار و جراح بینی با توجه به آناتومی چهره فرد انتخاب می شود.

پس از اینکه بیمار مدل بینی بعد از عمل جراحی بینی خود را تاید نمود مهندسین براساس خواسته بیمار قالب بینی مورد نظر را آماده می کنند.

در اتاق عمل و پیش از جراحی بینی مجدد آنالیز های و قالب کنترلی بررسی شده و سپس بر اساس آن تغییرات مورد نیاز بر روی بینی اعمال می شود.قابل ذکر است دکتر علی باقری حق از این روش برای جراحی زیبایی بینی استفاده نمی کنند.

  • جراحی بینی با لیزر

امروزه از دیگر روش هایی که بسیار شاهد تبلیغات آن هستیم جراحی بینی بدون برش و بالیزر است، باید بگوییم که هنوز علم پزشکی در حوزه لیزر آنقدر پیشرفت نکرده است که بتوان تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی اعمال نمود، لیزر تنها باعث صاف و شفاف شدن پوست بینی می شود.

 

دکتر علی باقری حق
جراح و متخصص گوش و حلق و بینی
فلوشیپ جراحی سر و گردن

( جراحی بینی – جراح بینی – جراحی گوش )

درباره drbagherihagh

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 2 × چهار =

مشاوره رایگان