انواع روش های جراحی بینی

انواع روش های جراحی بینی : جراحی زیبایی بینی یکی از پرطرفدارترین جراحی زیبایی می باشد که با یکی از دو روش جراحی بینی باز یا جراحی بینی بسته انجام می شود، یکی از این دو روش جراحی بینی توسط بهترین جراح بینی و با توجه به مهارت و تجربه او انتخاب می شود.

در عمل جراحی بینی انتخاب جراح بینی بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که تاثیر بسزایی در رضایت شما از نتیجه عمل جراحی بینی دارد، پس بهتر است در انتخاب آن دقت کافی را داشته باشید.

برای انتخاب یک جراح بینی خوب می توانید به مقالات مربوط به جراح بینی که در وب سایت وجود دارد مراجعه کنید.

جراحی بینی به روش باز

در جراحی بینی به روش باز ، جراح بینی یک برش کوچک بر روی کلوملا ایجاد می کند و پس از جدا نمودن پوست از اسکلت بینی تغییرات مورد نیاز را بر روی آن اعمال می نماید.

عمل جراحی زیبایی بینی به روش باز به دلیل اینکه زیر دید مستقیم جراح بینی انجام می شود احتمال بروز غیر قرینگی و غیره کم می باشد.

باید بگوییم برخی از افراد نگران باقی ماندن جای بخیه بر روی بینی می باشند که باید به آن ها بگوییم جای نگرانی وجود ندارد و به مرور زمان جای بخیه از بین رفته و قابل مشاهده نمی باشد.

 

انواع روش های جراحی بینی

 

جراحی بینی به روش بسته

در جراحی بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی کلوملا ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود، در این روش جراح بینی با استفاده از وسایل مخصوصی پوست را از اسکلت بینی جدا کرده و اقدام به رفع ایرادات وجود در بینی می کند.

میزان تورم و کبودی در این روش کمتر بوده و مدت زمان جراحی زیبایی بینی حدود ۱۵ دقیقه کمتر از جراحی بینی باز می باشد.

جراحی بینی با لیزر

امروزه شاهده تبلیغات گسترده ای در خصوص کوچک کردن بینی با لیزر هستیم که باید بگوییم هنوز علم پزشکی در حوزه لیزر آن قدر پیشرفت نکرده است که بتوان با لیزر تغییراتی را در فرم بینی ایجاد کرد، لیزر تنها باعث صاف و شفاف شدن پوست بینی می شود.

هزینه جراحی زیبایی بینی چقدر می باشد؟

هزینه جراحی زیبایی بینی با توجه به دستمزد بهترین جراح بینی ، هزینه بیمارستان و پرسنل آن ، هزینه متخصص بیهوشی ، هزینه داروها و غیره تعیین می شود.

به این نکته توجه داشته باشید که به خاطر هزینه به هر جراح بینی مراجعه نکرده و ابتدا درباره او تحقیق کنید.

 

دکتر علی باقری حق
جراح و متخصص گوش و حلق و بینی
فلوشیپ جراحی سر و گردن

( جراحی بینی – جراح بینی – جراحی گوش )

درباره drbagherihagh

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • 1 + 18 =

مشاوره رایگان